SWJ3E-22/32 (Duvar Tipi Dahili DLB özellikli, 7-22 KW Ayarlanabilir Araç Şarj Cihazı)
• 3 Fazlı 7KW/22KW Ayarlanabilir
• Ayarlanabilir Çıkış Akımı
• Tip A+6mA DC(Tip B'ye Eşdeğer)
• Tak ve Şarj Et RFID kartı / WIFI ve Bluetooth (APP) / Ethernet
• Dahili DLB (Dynamic Load Balance) Özeliği
• OCPP1.6 (0CPP2.0'a yükseltmeyi destekler, İsteğe bağlı)
• CE ve UKCA Sertifikalı
• Tak ve otomatik olarak şarj etmeye başla. (Seçenek için RFID kartı)
• EV şarj cihazının çıkış gücü 6A'den 32A'ya kadar ayarlanabilir.
• DLB ve evde kullanıma uygun
Dökümanlar
DATASHEET MODEL SWJ3E-7/32 SWJ3E-11/16 SWJ3E-22/32
Input Power Supply Single Phase Three Phase Three Phase
Rated Voltage 220V~240V AC 380V~400V AC 380V~400V AC
Rated Current Max 32A (6-32A adjustable) Max 16A (6-16A adjustable) Max 32A (6-32A adjustable)
Frequency 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Output Output Voltage 220V~240V AC 380V~400V AC 380V~400V AC
Maximum Current 32A 16A 32A
Maximum Power 7KW 11KW 22KW
User Interface Charge Connector GB/T / Type 2 Cable
Cable Length 5/7/10M Optional
Appearance Material ABS+PC
LED Light Green/Yellow/ Red
RFID Reader Mifare ISO/EC 14443A (Max 5)
Startup Mode Swipe card to use / APP / Plug in and charger
Communication External Communication Bluetooth / Ethernet
Other Parameters Leakage protection 6mA DC
IP level IP65
Environment Temperature -30℃-+50℃
Humidity 5%~95%
Altitude <2000m
Package Dimension 330*163*87mm(H”W”D)
Package Dimension 434*324*210mm (L*W*H)